Bierzmowanie

Bierzmowanie to jeden z najważniejszych sakramentów w życiu każdego, kto chce odważnie oraz mężnie dawać świadectwo swojej wiary. Dary, które otrzymujemy od Ducha Świętego umacniają nas od obrony naszej wiary i postępowania według prawdziwych wartości.
Bierzmowanie w naszej parafii odbyło się 17 maja. Uroczystości przewodniczył biskup Janusz Stepnowski. Wszyscy bierzmowani przygotowali się do przyjęcia sakramentu pod opieką swoich animatorów i pod troskliwym okiem ks. Mariana, a także przystępując do sakramentu pokuty i pojednania oraz uczestnicząc w Eucharystii. Te działania były wynikiem owocnego przygotowania się do przyjęcia sakramentu. Każdy z bierzmowanych podczas uroczystość został napełniony darami Ducha Świętego które wykorzysta w codziennym życiu.
Ministrant Albert Bartnik