32 Niedziela Zwykła 12.11.2023

1. We czwartek Święto MNP Ostrobramskiej, Matki Miłosierdzia, Módlmy się za mieszkańców Litwy: Litwinów i Polaków.

2. W ramach jesiennej zbiórki na Wyższe Seminarium Duchowne w Łomży mieszkańcy wsi Guty Bujno, Pałapusa i Podborza złożyli ofiarę pieniężną dwie rodziny ofiarowały orzechy włoskie, jedna rodzina miód oraz trzy osoby ofiarę pieniężną. Wszystkim składam serdeczne Bóg zapłać.

3. Dzisiaj po Mszy św. o 12.30, zapraszamy rodziców dzieci przygotowujących się do przyjęcia 1.Komunii św., na spotkanie.

4. Ks. Krystian wraz z Animatorami zaprasza kandydatów do bierzmowania na spotkanie dzisiaj, po Mszy św. o godz. 16.00. Obecność obowiązkowa.

5. Wspólnota Domowego kościoła zaprasza na Nieszpory w czwartek 16 listopada po Mszy św. o godz. 18.00.

6. W tym roku Światowe Dni Młodzieży odbędą się w Wyszkowie, w sobotę 25 listopada. Zapraszamy do udziału kandydatów do bierzmowania, młodzież licealną oraz studentów. Zapisy u ks. Krystiana tel. 603813277.

7. W przyszłą niedzielę będziemy gościć księdza z Ukrainy. Wygłosi on homilię. Po Mszy św. będzie można wspomóc materialnie jego działalność duszpasterską prowadzoną w warunkach wojny.

8. Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza w zaprasza na kolejny WIECZÓR UWIELBIENIA, który odbędzie się w sobotę 18 listopada w dzień wspomnienia bł. Karoliny Kózkówny patronki młodzieży pod hasłem „Nie zostawię was sierotami. Przyjdę do was”. Zaczynamy Mszą Świętą o godz. 18:00 po Niej adoracja Jezusa w Najświętszym Sakramencie ze szczególną intencją modlitwy za dzieci i młodzież. Zapraszamy dzieci, młodzież oraz ich rodziców i dziadków do wspólnej modlitwy.

9. W tygodniku Idziemy ciekawe artykuły m.in.: o powołaniu i roli kobiety: „Dla Polski i Kościoła”, „Pobożna menedżerka” o związku katolicyzmu z polskością: „Polska katolicka?”, o św. Jozafacie męczenniku: „Apostoł jedności”, o transhumanizmie – czym jest: „Oblicza trashumanizmu”, z dziedziny ekonomii: „CPK: budować czy nie?”, z dziedziny polityki: „Nowa władza, stare wyzwania”, a także wiele ciekawych wiadomości z Kościoła, świata i regionu.