Paczuszka dla maluszka

To bożonarodzeniowa akcja, do której od 2013 r., zawsze w świątecznej atmosferze, zaprasza Fundacja Małych Stópek. Jej adresatami są podobnie jak w ubiegłych latach zaprzyjaźnione instytucje takie jak: domy dziecka, domy małego dziecka, domy samotnej matki oraz hospicja. Ponadto owoce zbiórki trafiają również do mam w trudnej sytuacji życiowej, oczekujących narodzin dzieciątka oraz podopiecznych naszej organizacji, których maluchy już pojawiły się na świecie. Symbolem naszej akcji od samego początku jest specjalna „paczuszkowa” bombka.

W tym roku produkty trafią do domu dziecka, gdzie przebywają dzieci niepełnosprawne, jest to DOM MOCARZY w Sannikach, które prowadzą siostry zakonne Zmartwychwstanki.

Zbiórka trwa od  27 listopada do 20 grudnia. Potrzebne produkty są wyszczególnione na plakacie.

Weź bombkę z choinki i w zamian za nią przynieść paczuszkę do naszego kościoła.