14 Niedziela Zwykła 03.07.2022

1. W dniach 1-14 sierpnia – odbędzie się 38. Łomżyńska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę.
  2. Zachęcamy serdecznie do udziału w pielgrzymce pieszej. Zachęcamy także do udziału w Grupie Białej – czyli łączenia się duchowo z pielgrzymami i uczestnictwie w Apelu Jasnogórskim w naszym kościele parafialnym.
  3. W naszej parafii pielgrzymi będą gościć 2 sierpnia. O godz. 9.00 Msza św. ,później śniadanie i wymarsz.
  4. Dzisiaj w godz. 13.30 – 18.00  odbędzie się czuwanie przed Najświętszym Sakramentem „Wspólnoty Najświętszego Sakramentu i Niepokalanej” oraz Koła Żywego Różańca  przy wspólnocie. Zapraszamy serdecznie do adoracji.
  5. Jutro po Mszy św. o 18.00 adoracja NS w ciszy Odnowy w Duchu Świętym.
  6. Dzisiaj gościmy w naszej parafii świeckiego promotora kultu bł. Ks. Jerzego Popiełuszki, p. Marka Kędziorka, który przez słowo świadectwa przybliża nam osobę i nauczanie Męczennika naszych czasów. Przez cały tydzień będzie można obejrzeć w naszym kościele przejmującą wystawę poświęconą bł. księdzu Popiełuszce, a po każdej Mszy św. będzie można nabyć  oryginalne nagranie  16 całych  kazań ks. Jerzego  wydanych na płytach.
  7. W tym tygodniu w tygodniku Idziemy artykuły o odkrywaniu śladów Pana Boga w przyrodzie: „Śladami Stwórcy”, Zdrowie z natury”, o zamordowanych przez UB bohaterach; „Trudny powrót do swoich”, o Matce Bożej: „Matka Boża płacze”, z historii: Włodkowic – prekursor  praw człowieka”, „Dukla – ścieżkami pustelnika”. a także wiele wiadomości z regionu, Kościoła, świata”.