Relikwie bł. Ks. Michaela McGivneya

26 czerwca na mszy świętej o godzinie 18.00 zostały uroczyście wprowadzone relikwie bł. Ks. Michaela McGivneya- . założyciela Rycerzy Kolumba. Relikwie zostaną z nami do piątku. Oprawę liturgiczną zapewnili Rycerze Kolumba.

Zapraszamy do modlitwy różańcowej przed relikwiami o godz. 17.00 od poniedziałku do środy. W czwartek po Mszy św. o godz.18.00 Litania do Błogosławionego ks. McGivneya i króbki film o nim.
Zapraszamy do obejrzenia wystawy, eksponowanej w naszym kościele, o błogosławionym kapłanie. Przy wyjściu z kościoła na stoliku są o nim książki, obrazek w ramce, książki o Rycerzach Kolumna, które można nabyć, wrzucając pieniądze do skarbony. Małe obrazki, z modlitwą na odwrocie prosimy wziąć bez zapłaty i wykorzystać do modlitwy za wstawiennictwem błogosławionego. Przy relikwiach w koszyku można składać intencje modlitewne za wstawiennictwem błogosławionego McGiveya.