Pielgrzymka KWC

“Miłować braci kosztem ofiary z siebie”
Od św. Maksymiliana Kolbego chcieliśmy uczyć się miłości jako uczestnicy 41. Ogólnopolskiej Pielgrzymki Krucjaty Wyzwolenia Człowieka do Niepokalanowa.
Z naszej diecezji wyruszyli pielgrzymi z Ostrowi Mazowieckiej, Ostrołęki, Goworowa, Wyszkowa i z Łomży. Na miejscu zostaliśmy przywitani przez nowego moderatora krajowego KWC – ks. Jarosława Błażejaka. W programie była Msza święta, słowo moderatora generalnego Ruchu Światło-Życie ks. Marka Sędka, wspólny posiłek oraz droga krzyżowa ze świadectwami.
W drodze powrotnej oprócz wspólnej modlitwy był również czas na dzielenie się swoimi świadectwami. Chętne osoby mówiły o tym, co szczególnie ich poruszyło tego dnia oraz o swoich doświadczeniach związanych z KWC.
Bogu niech będą dzięki za ten ubogacający nas czas!