ODNOWA W DUCHU ŚW.

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym “Miłosierdzie” powstała przy parafii w roku 2001. Tworzą ją osoby w różnym wieku, które pragną uwielbiać Pana Boga w grupie i czynić – mocą Ducha Świętego – swoje życie coraz bardziej poddanym Jezusowi. W każdy poniedziałek uczestniczą we Mszy świętej o godz. 18.00, pełniąc posługę liturgiczną. Potem odbywa się spotkanie modlitewne w sali parafialnej. Na spotkaniu uczestnicy wspólnie się modlą, śpiewają, rozważają Słowo Boże, słuchają nauczania, wzajemnie umacniają się w wierze świadectwem swojego życia, czyli działaniem Pana Boga w codzienności. Obecny jest także kapłan – opiekun grupy – ks. Maciej Sztych. Spotkania modlitewne mają charakter otwarty- każdy może przyjść i pomodlić się zrazem z innymi.
Więcej informacji – na stronie internetowej wspólnoty TUTAJ