Oaza z wizytą w LO

Młodzież z Ruchu Światło-Życie w miniony piątek opowiadała o swoich doświadczeniach wspólnoty podczas lekcji religii w I LO w Ostrowi Mazowieckiej. Był to czas wielu świadectw, prezentacji wspólnoty oazowej, ale też czas zabawy i poznawania siebie. Uczniowie “Kopernika” mogli usłyszeć co oazowiczom daje bycie we wspólnocie, jakie prawdy o sobie, o życiu i o Panu Bogu odkryli dzięki Bogu przychodzącemu przez drugiego człowieka. Rozmawialiśmy również o owocach 15-dniowych rekolekcjach wakacyjnych.

Było to dobre doświadczenie, które pozwoliło zobaczyć i nazwać to, czego dokonał Bóg w życiu tych młodych ludzi oraz podzielić się z drugim człowiekiem pięknem życia z Bogiem.

Ponawiamy zaproszenie, aby do nas dołączyć!!! 😀😀😀

Wspólnota młodzieżowa Ruchu Światło-Życie (Oaza) spotyka się w każdy piątek. Zaczynamy Mszą św. o g. 18.00, po Mszy spotkanie w salce parafialnej. Opiekunem jest ks. Mateusz 😊

Zapraszamy serdecznie! 😁😁😁