Niedziela Chrzu Pańskiego 08.01.2023

1. Dzisiaj kończy się Okres Bożego Narodzenia, a zaczyna się Okres Zwykły. Jednak, zgodnie z Tradycją, do Święta Matki Bożej Gromnicznej będziemy śpiewać kolędy na przemian z innymi pieśniami liturgicznymi.
2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie z rodzicami których dzieci przygotowują się w tym roku do przyjęcia 1. Komunii świętej
4. W niedzielę 15 stycznia po Mszy św. o godz. 16.00 – ok. godz. 17.00 na plebanii spotkanie bożonarodzeniowe Lektorów Dorosłych.
5. W przyszłą niedzielę ofiary składane na tacę przeznaczone będą na WSD w Łomży.
6. “Przez abstynencję wielu do trzeźwości wszystkich”. Zapraszamy na Mszę świętą w intencji trzeźwości i wolności od nałogów w najbliższy czwartek 12 stycznia o godz. 18.00. Po Mszy św. konferencja ks. Franciszka Blachnickiego o Krucjacie Wyzwolenia Człowieka w sali parafialnej.
7. Zapraszamy na noworoczny Wieczór Uwielbienia w radości Narodzenia Pańskiego, który odbędzie się dziś po Mszy św. o godz. 18.00. Uwielbiajmy Pana w tajemnicy wcielenia!
8. Parafia organizuje wyjazd na narty do Białego Dunajca w pierwszym tygodniu ferii zimowych od 12 do 18 lutego. Zapisy do końca tygodnia. Informacje i zapisy u ks. Mariana.
9. Centrum Ewangelizacji i Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza w Ostrowi Mazowieckiej zaprasza wszystkie chętne dzieci od I do VI klasy Szkoły Podstawowej na PÓŁKOLONIE ZIMOWE, które odbędą się w ferie zimowe od 13 do 17 lutego przy naszej parafii. W programie Eucharystia, wycieczki, gry i zabawy dla dzieci. Zapisy i wszystkie informacje u Ks. Marka Żmijewskiego.
10. Zachęcamy do czytania prasy katolickiej. W tygodniku „Idziemy” m.in. o wierze: „Jak dzisiaj pokazywać Boga”, o papieżu Benedykcie: „Spuścizna Ratzingera”, o Caritas Polska” „Caritas to część życia”, z dziedziny polityki: „Pęknięta Ameryka”. Jest do nabycia miesięcznik: „Misyjne drogi”.